درباره ما

شرکت کیا پلیمر با محوریت تولید لوله های پلی اتیلن و ارتقا بهره وری خطوط انتقال آب و آبیاری تحت فشار، از سال ۸۸ برنامه ریزی خود را به اجرا درآورد که پس از گذشت دو سال با نصب ماشین آلات پیشرفته و ظرفیت تولید سالانه ۴ هزار تن فعالیت خود را رسما آغاز نمود.
در سال ۹۲ با اجرای فاز اول طرح توسعه ی شرکت، موفق شد ظرفیت تولید خود را به ۵ هزار تن در سال ارتقا بخشد. این مجموعه با رویکرد ایجاد یک کسب و کار موفق بر پایه ی منافع مشتریان، از همان بدو تاسیس استراتژی مشخص و اصولی معین جهت تولید محصول و تکریم مشتریان را نهادینه کرده است.
از دیگر افتخارات این شرکت می توان به پیاده سازی سیستم مدیریت کیفیت ۲۰۰۸، ISO 9001، ISO 2008، دریافت نشان استاندارد ملی ایران همزمان در گریدهای PE63، PE80، PE100 و گواهی تایید صلاحیت از دفتر توسعه سامانه های نوین آبیاری وابسته به معاونت آب و خاک سازمان جهاد کشاورزی اشاره کرد.خط مشی کیفی

عرضه محصولات و خدمات مطابق با استانداردهای جهانی و بکارگیری دانش فنی روز دنیا، تحویل به موقع محصولات و انجام کلیه تعهدات در قبال مشتریان جهت تامین رضایت آنها، تولید و عرضه محصولات مطابق با نیاز مشتری، حفاظت از محیط زیست و اجرای قوانین و استانداردهای ملی زیست محیطی جهت توسعه پایدار، تحقیق، توسعه، نوآوری، آموزش و بهبود مستمر و ایجاد چشم انداز روشن برای کارکنان شرکت و ارتقاء شایستگی و رضایت در آنها اصولی هستند که همواره بر آن پایبند بوده و هستیم.
همچنین معتقدیم برای اطمینان‌بخشی به مشتریان خود جهت رسیدن به مزایای یک محصول با کیفیت و مطلوب بایستی فرآیند این خدمت را تضمین کنیم که این تضمین تأییدیه‌هایی است که سازمان‌های استاندارد مطرح جهان و ایران برای شرکت کیا پلیمر صادر نموده‌اند.مشتریان ما

رضایتمندی مشتریان، رزومه پر افتخار ما
مجموعه ماهموار بر آن بوده تا با ارائه محصولات با کیفیت و منطبق با جدیدترین استاندارهای دنیا، همراهی مشتریان گرانقدر را پاس بداردتجهیزات خط تولید لوله پلی اتیلن

خط های تولید لوله پلی اتیلن از قطعات و ماشین آلات مختلفی تشکیل می شود که به ماشین آلات ابتدای خط و انتهای خط تقسیم می شوند. تمامی این تجهیزات بر روی خط تولید لوله پلی اتیلن از اهمیت بالایی برخوردار هستند و هر کدام وظیفه ای را انجام می دهند که در کیفیت محصول نهایی تاثیر خواهند داشت و وجود همه آنها الزامی است.

جزئیات بیشتر

لوله های زهکشی

لوله زهکش نوعی لوله با سوراخ های ریز است که در سطح و یا زیر زمین نصب شده و رطوبت اضافی را به خود جذب می کند. لوله زهکشی یکی از انواع لوله‌های پرکاربرد برای مزارع کشاورزی، اطراف ساختمانها، پل ها، جاده ها، زمین های ورزشی و … است.

جزئیات بیشتر

استانداردهای لوله پلی اتیلن

لوله های پلی اتیلن، پرکاربردترین لوله های صنعتی هستند. این لوله ها به دلیل داشتن ویژگی های برجسته ای که دارند مورد توجه صنایع بسیاری واقع شده اند. مانند سایر محصولات پلیمری، این لوله ها نیز باید مطابق با استانداردهای جهانی طراحی و تولید شوند. لوله های پلی اتیلن با گرید تجاری PE80 و PE100 مطابق با استاندارد ملی ایران به شماره 14427، استاندارد DIN 8074 آلمان و ISO 9001 تولید می شوند.

جزئیات بیشتر

آزمون های استاندارد لوله های پلی اتیلن

آزمون های استاندارد لوله های پلی اتیلن

جزئیات بیشتر

Copy Right 2018 - 2021 Design By Moeinnet Group